Yeni Ürünler 2017

NU-CRYL WRS EXTRA – Kir ve Yağ Lekelerine Karşı Zemin Koruyucu

Zemin İçin ;  NU-CRYL WRS EXTRA Yay alanları, otoparklar ve kaldırımlar gibi lekelenmeyen ve aşınmaya maruz kalan ser zeminlerde kullanıma uygundur.

Ürün uygulandığı yüzeyde renk değişimi yapmaz. Düzenli temizlik azalır.

Su bazlıdır yağın zemine işlemesini engeller leke ve kire karşı dayanıklıdır. Bitki, yosun ve mantar oluşunu engeller don hasarına karşı korur…

NU CRYL WRS COLOUR ENHANCER – Yatay ve Dikey Yüzeylerde Islak Görünüm Veren Renk Güçlendirici

Duvar ve Zemin İçin; NU_CRYL WRS , Taş,beton,tuğla,granit,mermer ve mozaik gibi duvar ve zeminlerde renkleri önce çıkarır, ıslak görünüm verir. NU-CRYL WRS uygulanan yüzeyler daha uzun süre temiz kalır ve temizleme işlerinde yüksek oranda azalma sağlanır.

Su bazlıdır alt katmanın doğal rengine kavuşmasını sağlar. Leke ve kire karşı dayanıklıdır. Don hasarına karşı korur. Bitki,yosun ve mantar oluşumunu engeller…

AG4 – GEL GRAFFITI REMOVER – Granffiti Temizleme Jeli

 

Tuğla ve beton gibi emici yüzeyler üzerinden sprey duvar yazısı,silinmez kalem ve ruj lekelerini etkili bir biçimde çıkarır. Uzun bekleme süresi gözenekli yüzeylere daha fazla etki etmesini sağlar ve solventlerin buharlaşmasını kısıtlayarak rahatsız edici kokuları engeller.

Uygulama :

Ag4 Jeli sert bir fırça yardımıyla yüzeye uygulayınız. 2-3 dakika boyunca bekletip sıcak suyla yıkayınız…

SI1 – SHADOW LIFTER – İz Çıkarıcı , Leke Sökücü

 

Dikey yüzeylerde graffitileri(duvar resimleri) çıkardıktan sonra kalan izleri gidermek için kullanılan özel formüle edilmiş alkali temizleyicidir.

Tuğla,taş ve beton duvarlardaki kir ve lekeleri giderir.

Uygulama :

SI1 saf karışımını sert bir fırça yardımıyla yüzeye uygulayınız ve 2 dakika bekletip basınçlı suyla durulayarak yüzeyi temizleyiniz.